18 sierpnia 2014

Kot już wie :)


Jak już niektórym powszechnie wiadomo zostałam opiekunką PSA a ściślej mówiąc SUKI, 3-miesiecznej rozrabiary. Jak powszechnie też wszystkim wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach, to już mniej wiadomo wszystkim i mniej powszechnie, że ten szczegół to właśnie rasa Jack Russell Terrier i w tym tkwi cały numer :)

Mniej też wszystkim i mniej powszechnie wiadomo też, że jestem również opiekunką KOTA, i tu mogłabym napisać, JUŻKOTKI 7-letniej spokojnej, lecz nie będę ryzykować ataku męskiej części czytelników, że samiec bez jajek to nadal SAMIEC, pozostanę więc przy nazewnictwu KOT :P.Jakby komuś nie było jednak powszechnie wiadomo to suka wabi się AGA, a kot zwie się PIN..

I tak Drodzy Państwo 7 lat KOT NIE WIEDZIAŁ :(, . Nie wiedział MRUCZEK że posiłek należy spożyć DO KOŃCA i że grzecznie posiłek spożywamy tuż PRZY MISCE, a nie rozwlekamy posiłku własnego po CAŁYM domu. Nie wiedział też KOT, że komenda DO MNIE oznacza coś pysznego i że AGILITY to fajny sport nie tylko dla PSÓW i tkwił tak biedaczysko w tej swojej niewiedzy SIEDEM długich lat aż w domu naszym pojawiła się AGA.

W DWA tygodnie nauczyła kota tego, czego ja NIE POTRAFIŁAM całymi latami . Wytrenowała go również w dziedzinie AGILITY i teraz KOT na komendę DO MNIE przybiega równie szybko jak AGA, urozmaicając sobie koci bieg przeszkodami w postaci skoków z szafki na szafkę nie dotykając podłogi żadną z czterech kończyn. AGA natomiast drifftem po kafelkowanej podłodze wpada do kuchni, i tak już oboje siedzą i czekają. PIN na szafce. AGA z zadem przytwierdzonym do podłogi demonstrując komendę SIAD, o której ja nie zdążyłam jeszcze nawet pomyśleć co dopiero wypowiedzieć :P.

Czekają tak sobie oboje na przysmak jakiś, czy dziś to będzie kawałeczek paróweczki, czy kurczaczka, czy boczusiu NIE WIEDZĄ OBOJE.

Ale najważniejsze jest to ze KOT JUŻ WIE i grzecznie spożywa posiłki tuż PRZY MISCE i całkiem DO KOŃCA, bo jak NIE, to AGA szybciutko go zdyscyplinuje :)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz