Zasady

w zasadzie są bardzo proste ...


Ten blog, chociaż całkowicie poświęcony psu, jest blogiem dla ludzi. Domyślam się a przynajmniej mam taką nadzieję, że skoro posiadasz już umiejętność czytania, to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że jesteś CZŁOWIEKIEM, więc:

Witam Cię serdecznie :)

#1  Rozsiądź się wygodnie i czytaj. Czytaj do woli. Czytaj uważnie i ze zrozumieniem, gdyż czyhają tu na Ciebie pewne zasadzki w postaci tekstów pisanych głęboką ironią, wisielczym humorem oraz z dużą dawką sarkazmu.

#2  Jeśli już doczytałeś post do końca i masz coś ciekawego do powiedzenia "w temacie" - komentuj. Każdy komentarz jest dla mnie cenny pod warunkiem jednak, że nie zawiera spamu, trolowania, nieudolnej reklamy, chamstwa i słów powszechnie uważanych za obelżywe. Takie komentarze będą usuwane. A jeśli już nie możesz oprzeć się pokusie zareklamowania się na moim blogu, zapraszam Cię do zakładki Współpraca.

#3  Jeśli spodobał Ci się tekst - udostępnij, zawsze podając źródło i autora, będzie mi niezmiernie miło.

I pamiętaj !!!

Jestem autorką wszystkich tekstów oraz większości zdjęć na tym blogu  i posiadam wyłączne prawo do ich publikacji. Uszanuj to, bo w tworzenie nowych postów wkładam naprawdę sporo pracy, czasu i serca. Jeśli już koniecznie potrzebne Ci są materiały z mojego bloga, napisz do mnie lub przynajmniej zastosuj się do punktu #3.